Płyta aluminiowa ASTM B209 1060
Obsługa klienta jest online. Wejdź na czat, aby uzyskać najnowszą ofertę.
Akcje spot
Dostosuj
Sprzedaż bezpośrednio z fabryki
Dostawa w ciągu 7 dni
GNEE dostarcza płyty aluminiowe 1060 w standardowych i niestandardowych rozmiarach dla odbiorców z branży elektrycznej, chemicznej,-wymienników ciepła, naczyń kuchennych i architektów. Prześlij nam swój charakter, grubość, szerokość, długość i wielkość zamówienia w celu wyceny. - W odpowiedzi przekażemy pełną ofertę (cena, czas realizacji, warunki transportu) w ciągu jednego dnia roboczego.
Jakie są równoważne gatunki aluminium 1060?
Ten sam stop ma różne kody w różnych systemach. Znajomość ich wszystkich pomaga dopasować specyfikację do odpowiedniego produktu w dowolnym arkuszu danych lub zamówieniu.
|
System nazewnictwa |
Oznaczenie |
Notatki |
|
Stowarzyszenie Aluminium (AA) |
AA 1060 |
Najczęściej spotykany w Ameryce Północnej |
|
Ujednolicony system numeracji (UNS) |
A91060 |
Stosowany w normach ASTM |
|
Norma Europejska (EN) |
EN AW-1060 / Al99.6 |
Forma symbolu chemicznego |
|
Chiny GB/T 3190 |
1060 |
Kute aluminium - skład chemiczny |
|
Japonia JIS |
A1060 |
Według JIS H4000 |
|
ISO |
Al99,6 |
ISO209 |
Minimalna ilość aluminium:99.60%. Główne zanieczyszczenia to Fe (mniejsze lub równe 0,35%) i Si (mniejsze lub równe 0,25%). 1060 o wartościach od 1050 (Al większy lub równy 99,50%) do 1070 (Al większy lub równy 99,70%) w zakresie czystości 1xxx.
Skład chemiczny aluminium 1060
|
Element |
Si |
Fe |
Cu |
Mn |
Mg |
Zn |
Ti |
V |
Inne (każdy) |
Glin |
|
1060 |
0.25 |
0.35 |
0.05 |
0.03 |
0.03 |
0.05 |
0.03 |
0.05 |
0.03 |
Większe lub równe 99,60 |
Właściwości fizyczne (typowe):gęstość ≈ 2,71 g/cm3; zakres topnienia ≈ 646–657 stopni; przewodność elektryczna ≈ 61% IACS; przewodność cieplna ≈ 234 W/(m·K). Nie-magnetyczny.

Właściwości mechaniczne
|
Hartować |
Wytrzymałość na rozciąganie (MPa) |
Granica plastyczności, 0,2% (MPa) |
Wydłużenie A50 (%) |
|
O (wyżarzany) |
60 – 95 |
Mniej niż lub równo 30 |
Większe lub równe 23 |
|
H14 |
85 – 120 |
Większe lub równe 65 |
Większe lub równe 6 |
|
H18 |
Większe lub równe 120 |
Większe lub równe 100 |
Większe lub równe 4 |
Wartości są typowymi zakresami danych referencyjnych serii ASTM B209 i 1xxx-. Sąnie do projektowania. Dane dotyczące młyna na wytop są podane w Świadectwie testu młyna (MTC) dostarczanym z każdą partią.
1060 nie podlega-obróbce cieplnej-. Wzmacnia się go jedynie poprzez obróbkę na zimno. Tempery kończące się na T (T3, T6, T8, T351, T851 itd.) tonie dotyczy 1060- należą one do stopów serii 2xxx, 6xxx i 7xxx.
Specyfikacja płyty aluminiowej 1060
|
Przedmiot |
Wartość |
|
Produkt |
Płyta / arkusz aluminium 1060 |
|
Stop / gatunek |
1060 (seria 1xxx, Al większy lub równy 99,60%). Inne gatunki 1xxx (1050, 1070, 1100) na zamówienie. |
|
Hartować |
O, H12, H14, H16, H18, H22, H24 (na zamówienie) |
|
Grubość |
0,2 – 4,5 mm (standardowo); na zamówienie-blacha walcowana na gorąco do 500 mm |
|
Szerokość |
100 – 2600 mm |
|
Długość |
500–16000 mm (przycięte-na-długość) |
|
Powierzchnia |
Wykończenie frezowane (standard); anodowane, szczotkowane, polerowane na lustro, malowane kolorowo, tłoczone na zamówienie |
|
Tolerancje |
Zgodnie z ASTM B209 (grubość/szerokość) lub zgodnie z ustaleniami w potwierdzeniu zamówienia |
|
Normy (zgodne) |
ASTM B209, EN 485-1/-2, EN 573-3, GB/T 3880, GB/T 3190-2020, JIS H4000 |
|
Kod HS |
7606.11 / 7606.12 - w celach celnych |
|
Pochodzenie |
Chiny |
|
Ładowanie portów |
Tianjin, Qingdao (inne porty na życzenie) |
|
Czas realizacji |
15 – 30 dni dla rozmiarów magazynowych; niestandardowa grubość lub powierzchnia może zająć więcej czasu - potwierdzone wyceną |
|
Warunki cenowe |
FOB/CIF/CFR (Incoterms 2020) |
|
Warunki płatności |
T/T (30% depozytu, 70% salda w stosunku do kopii B/L) · Akredytywa w zasięgu wzroku |
|
Certyfikaty |
Certyfikat testu młyna zgodnie z EN 10204 3.1 dla każdej partii. Inspekcja-osoby trzeciej (SGS, BV) na żądanie. |
|
Opakowanie |
Eksport do transportu morskiego:-odporny na wilgoć papier pakowy + folia PE, owinięty taśmą-stalową, na drewnianych paletach |
Do czego służy płyta aluminiowa 1060
1060 nie jest-stopem konstrukcyjnym o wysokiej wytrzymałości. Jest to właściwy wybór, gdy potrzebne jest łatwe formowanie, czysta powierzchnia, wysoka przewodność i odporność na korozję przy niskich kosztach. Typowi nabywcy używają go do:
Części elektryczne- szyny zbiorcze, radiatory, uzwojenia transformatorów, osłony kondensatorów, listwy przewodzące
Urządzenia do przetwarzania chemicznego i spożywczego- zbiorniki magazynowe, zbiorniki reakcyjne, wykładziny rurowe
Wymiana ciepła- żeberka chłodnicy, wymienniki ciepła, elementy chłodzące
Naczynia kuchenne i przybory kuchenne- garnki, patelnie, tace
Oznakowanie, tabliczki znamionowe i reflektory oświetleniowe- znaki drogowe, oprawy oświetleniowe
Architektoniczne i dekoracyjne- kurtyny-panele podstawy ściany, podstawa aluminiowego panelu kompozytowego, listwy dekoracyjne
Miękkie połączenia akumulatora i elektronika- dla złączy przewodzących

Produkcja i obróbka powierzchni
Płyta 1060 jest produkowana poprzez walcowanie na gorąco i walcowanie na zimno. Wykończenie walcowane to powierzchnia-po walcowaniu; kupujący, którzy potrzebują dalszego wykończenia, wybierają spośród:
Wykończenie młyna- jako-walcowany, niewielkie różnice w powierzchni
Anodowane- przezroczysta lub kolorowa, twarda powierzchnia
Lustro szczotkowane/polerowane- do zastosowań dekoracyjnych i odblaskowych
Powlekany kolorowo (PVDF / PE)- do zastosowań architektonicznych
Tłoczone- wzór sztukaterii lub rombu
Jeśli masz konkretne wymagania dotyczące powierzchni, wyślij je wraz z zapytaniem ofertowym, abyśmy mogli potwierdzić dostępność przed wyceną.

Pakowanie i wysyłka
Każda płyta jest owinięta-odpornym na wilgoć papierem kraft i folią PE, a następnie-stalową taśmą przymocowaną do drewnianej palety. Możemy również zapakować według Twojej specyfikacji, jeśli Twój spedytor lub magazyn potrzebuje innej konfiguracji. - poinformuj nas o tym w momencie składania zamówienia.
Załadunek odbywa się w porcie Tianjin lub Qingdao; inne porty (Szanghaj, Ningbo itp.) dostępne są na życzenie.

Jakość, certyfikaty i kontrola
Certyfikat testu młyna (MTC)na EN 10204 3.1 jest dostarczany z każdą partią. Zawiera liczbę ciepła, skład chemiczny i właściwości mechaniczne na podstawie rzeczywistego ciepła produkcyjnego.
Inspekcja-osoby trzeciejprzez firmę SGS, BV lub inną wyznaczoną agencję jest dostępna na żądanie i na koszt kupującego.
Kraj pochodzenia:Chiny. Formularz A / Formularz E / Formularz FTA Świadectwa pochodzenia wydawane na żądanie.

Czas realizacji i przepływ zamówień
Zapytanie- Wyślij stan, grubość, szerokość, długość, powierzchnię, ilość, port docelowy i wymagane certyfikaty. Odpowiadamy w ciągu jednego dnia roboczego.
Cytat- Cena, czas realizacji i warunki transportu (FOB / CIF / CFR) potwierdzone na piśmie.
Depozyt- 30% depozytu T/T przy potwierdzeniu zamówienia.
Produkcja- 15–30 dni na stany magazynowe i rozmiary; dłużej w przypadku niestandardowej grubości lub obróbki powierzchni.
Przed-wysyłką- Udostępniono MTC i raport z inspekcji; płatność salda na podstawie kopii B/L.
Wysyłka- FOB Tianjin / Qingdao lub CIF / CFR do portu docelowego.
Często zadawane pytania
Co to jest MOQ?2 tony (elastyczne). W przypadku zamówień próbnych lub klientów-po raz pierwszy jesteśmy elastyczni w przypadku mniejszych ilości. - skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.
Jaki jest czas realizacji?15–30 dni w przypadku standardowych rozmiarów i temperamentów. Niestandardowa grubość, specjalne rozmiary lub obróbka powierzchni mogą zająć więcej czasu. Dokładny termin realizacji potwierdzany jest wyceną.
Jakie temperamenty są dostępne dla 1060?1060 nie podlega-obróbce cieplnej-. Dostępne stany: O (wyżarzane), H12, H14, H16, H18, H22, H24. Temperamenty T nie mają zastosowania.
Czy mogę otrzymać próbkę?Tak. Standardowe próbki magazynowe są bezpłatne; pokrywasz kuriera. Próbki niestandardowe mogą wiązać się z niewielką opłatą.
Czy dostarczacie certyfikaty testów młyna?Tak. Do każdej przesyłki dołączony jest certyfikat MTC zgodnie z EN 10204 3.1. Inspekcja strony trzeciej-(SGS, BV) jest dostępna na żądanie.
Jakie warunki płatności akceptujesz?T/T (30% depozytu, 70% salda w stosunku do kopii B/L) i akredytywy w zasięgu wzroku.
Czy możesz wykonać niestandardowe rozmiary?Tak. Wyślij temperament, grubość, szerokość, długość i wielkość zamówienia. Wycenimy zgodnie z Twoją specyfikacją.
Z jakiego portu wysyłasz?Naszymi głównymi portami załadunkowymi są Tianjin i Qingdao. Inne porty dostępne są na zamówienie.
Uzyskaj wycenę
Wyślij poniższe dane, a my prześlemy pełną ofertę w ciągu jednego dnia roboczego:
Hartować: e.g. 1060, H14
Grubość × szerokość × długość:mm
Obróbka powierzchniowa:wykończenie młyna, anodowanie, powlekanie kolorem itp.
Ilość:mnóstwo
Port docelowy:dla notowań CIF/CFR
Wymagane certyfikaty:MTC, formularz A/E/FTA,-kontrola strony trzeciej
Nasz zespół



Certyfikaty

Popularne Tagi: Płyta aluminiowa ASTM B209 1060, Chiny Producenci płyt aluminiowych ASTM B209 1060
Następny
Płyta aluminiowa 1050Może ci się spodobać również
Wyślij zapytanie














